Ecofurn mööbel

Inspireeritud imelisest Soome loodusest – selle tuhandetest järvedest, metsadest, mis tunduvad lõputud. EcoFurn kombineerid aastakümneid kogemusi puutöös värske Skandinaavia disainiga. Tulemuseks on tooted, millel silm puhkab.

Mööbli ehitamisel pole kasutatud tooraineid õrnadest vihmametsadest vaid hallatud metsadest ja allikatest, mis on SFC sertifikaadiga. Lisaks Põhjamaade puidule kasutatakse kanepinööri ja metallist kinnitusi. EcoFurn tooted on loodud kestma väga kaua, kui neid õigesti hooldada. Kui mingi osa mööblist rikutakse ära, on võimalik see asendada. 

EcoChair (16)

EcoBench (20)

Daybed (3)

Lilli (13)

Butterfly Stool (2)

D-Bench (5)

Double Granny (4)

Granny (8)

Ecofurn mööbel on pakitud lamedates ja kompaktsetes pakendites, et vähendada pakendiprügi ja transportimiseks vajalikku ruumi. Pakkematerjalid on alati taastöödeldavad, kui tegemist pole erijuhtumiga. 

Algusest saati on ökoloogiline mõtlemine ja austus looduse vastu olnud EcoFurn mööblite tootmise põhimõtteks. Tooted on 100% taastöödeldavad ja neist ei jää maha jäätmeid, mis kahjustaksid loodust. Tehased, kus mööblit toodetakse, on viidud viimase taseme loodussõbraliku tehnoloogia peale, kus kõik tootmisjäägid kasutatakse ära, näiteks puidujääk muudetakse briketiks ja saepuru pressitakse kuulikesteks, mida kasutatakse kütmiseks.

EcoFurni missioon on toota puidust tooteid, mis on nii head, et kliendid eelistavad neid ka tänu teistele headele omadustele, mitte ainult loodussõbralikkusele. Kliimateadlikud valikud on tihti praktilised. 

Ostmiseks või hinnapakkumise saamiseks
võta meiega ühendust