DayBed

EcoFurn DayBedi juured on pärit Taani rannikutelt. DayBedil on EcoBenchi struktuur, kuid see on laiem, pikem ja madalam. Kasuta pingina või lamamistoolina. DayBedi võib katta ka lambanaha, rätiku või patjadega.

Lepp Õlitatud

Klassikaline valik! Imeliselt punakas ja selge puit. Puidule iseäralikud värvid annavad sellele isikupärase välimuse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Talub hästi kõrgeid temperatuure. Hind: 105€ (enne: 132€)

Lepp Must

Sobib hästi klaasitud rõdudele ja päikeserohketesse kohtadesse. Talub kõrgeid temperatuure ja on seetõttu parim valik, kui otsite tumedat mööblit väljakutsuvasse keskkonda. Hind: 105€ (enne: 132€)

Saar Pruun

Vastupidav puit, mille muster on värvikas. Saar on väga atraktiivne valik. Selle tugevus ja vastupidavus tagavad võimaluse kasutada seda ka näiteks restoranides või hotellides, kus kasutatakse seda tihti. Hind: 138€ (enne: 172€)

Saar Hall

Uhke ja vastupidav puit. Materjali tugevuse tõttu sobib hästi näiteks restoranidesse, hotellidesse ja kohtadesse, kus neid kasutatakse väga tihti. Hind: 138€ (enne: 172€)

Kask Helepruun

Läikiv skandinaavia iludus. Kask hõngub rahust, olles samaaegselt vastupidav ja sobilik nii sise- kui välistingimustesse. Hind: 105€ (enne: 132€)

Mänd Pruun

Without finish, to be used indoors in dry conditions. Choose a finish to suit your terrace or even sauna! Alder wood is the best choice for sauna environment Hind: 105€ (enne: 132€)

Mänd Must

Männi unikaalne muster on natuke näha läbi selle läbipaistva õliviimistluse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Musta värvi männist mööblit ei soovita me otsese kuuma päikese käes kasutamiseks. Hind: 105€ (enne: 132€)

Mänd Hall

Männi unikaalne muster on natuke näha läbi selle läbipaistva õliviimistluse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Hind: 105€ (enne: 132€)

Lehis Naturaalne

Tõeline Siberi lehis - unikaalne materjal, mis sobib välitingimustes kasutamiseks kogu aasta vältel. Puit muutub aja pikku naturaalselt hallikaks ning ei vaja õlitamist. Lehisel on hea ilma- ja niiskustaluvus. Hind: 138€ (enne: 172€)

Tamm

Tugev tamm on äratuntav juba puhtalt oma kaalu poolest. See on puitude kuningas. Sobib hästi kasutamiseks hotellides ja restoranides või kohtades, kus seda kasutatakse tihti. Soovitame kasutada pigem sisetingimustes, kuna Tamm ei talu märjaks saamist ega kuuma temperatuuri. Hind: 225€ (enne: 282€)

Ostmiseks või hinnapakkumise saamiseks
võta meiega ühendust