EcoBench

EcoFurn EcoBench on tehtud ainult puidust ja nöörist. Sellel puuduvad metallist või plastikust osakesed. Need sobivad imeliseslt kokku EcoChair toolidega ja Lilli toolidega. EcoBench on saadaval kahes mõõdus ning sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes.

Lepp Õlitatud 120

Klassikaline valik! Imeliselt punakas ja selge puit. Puidule iseäralikud värvid annavad sellele isikupärase välimuse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Talub hästi kõrgeid temperatuure. Hind: 63€ (enne: 79€)

Lepp Must 120

Sobib hästi klaasitud rõdudele ja päikeserohketesse kohtadesse. Talub kõrgeid temperatuure ja on seetõttu parim valik, kui otsite tumedat mööblit väljakutsuvasse keskkonda. Hind: 63€ (enne: 79€)

Saar Hall Õlitatud 120

Uhke ja vastupidav puit. Materjali tugevuse tõttu sobib hästi näiteks restoranidesse, hotellidesse ja kohtadesse, kus neid kasutatakse väga tihti. Hind: 77€ (enne: 97€)

Saar Pruun Õlitatud 120

Vastupidav puit, mille muster on värvikas. Saar on väga atraktiivne valik. Selle tugevus ja vastupidavus tagavad võimaluse kasutada seda ka näiteks restoranides või hotellides, kus kasutatakse seda tihti. Hind: 77€ (enne: 97€)

Kask Helepruun Õlitatud 120

Läikiv skandinaavia iludus. Kask hõngub rahust, olles samaaegselt vastupidav ja sobilik nii sise- kui välistingimustesse. Hind: 63€ (enne: 79€)

Naturaalne Lehis 120

Tõeline Siberi lehis - unikaalne materjal, mis sobib välitingimustes kasutamiseks kogu aasta vältel. Puit muutub aja pikku naturaalselt hallikaks ning ei vaja õlitamist. Lehisel on hea ilma- ja niiskustaluvus. Hind: 77€ (enne: 97€)

Tamm 120

Tugev tamm on äratuntav juba puhtalt oma kaalu poolest. See on puitude kuningas. Sobib hästi kasutamiseks hotellides ja restoranides või kohtades, kus seda kasutatakse tihti. Soovitame kasutada pigem sisetingimustes, kuna Tamm ei talu märjaks saamist ega kuuma temperatuuri. Hind: 128€ (enne: 160€)

Mänd Pruun 120

Männi unikaalne muster on natuke näha läbi selle läbipaistva õliviimistluse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Hind: 63€ (enne: 79€)

Mänd Must 120

Männi unikaalne muster on natuke näha läbi selle läbipaistva õliviimistluse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Musta värvi männist mööblit ei soovita me otsese kuuma päikese käes kasutamiseks. Hind: 63€ (enne: 79€)

Mänd Hall 120

Männi unikaalne muster on natuke näha läbi selle läbipaistva õliviimistluse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Hind: 63€ (enne: 79€)

Lepp Tiik Õlitatud 60

Without finish, to be used indoors in dry conditions. Choose a finish to suit your terrace or even sauna! Alder wood is the best choice for sauna environment Hind: 52€ (enne: 66€)

Lepp Must Õlitatud 60

Sobib hästi klaasitud rõdudele ja päikeserohketesse kohtadesse. Talub kõrgeid temperatuure ja on seetõttu parim valik, kui otsite tumedat mööblit väljakutsuvasse keskkonda. Hind: 61€

Saar Hall Õlitatud 60

Uhke ja vastupidav puit. Materjali tugevuse tõttu sobib hästi näiteks restoranidesse, hotellidesse ja kohtadesse, kus neid kasutatakse väga tihti. Hind: 63€ (enne: 79€)

Saar Pruun Õlitatud 60

Vastupidav puit, mille muster on värvikas. Saar on väga atraktiivne valik. Selle tugevus ja vastupidavus tagavad võimaluse kasutada seda ka näiteks restoranides või hotellides, kus kasutatakse seda tihti. Hind: 63€ (enne: 79€)

Kask Helepruun Õlitatud 60

Läikiv skandinaavia iludus. Kask hõngub rahust, olles samaaegselt vastupidav ja sobilik nii sise- kui välistingimustesse. Hind: 52€ (enne: 66€)

Mänd Pruun Õlitatud 60

Without finish, to be used indoors in dry conditions. Choose a finish to suit your terrace or even sauna! Alder wood is the best choice for sauna environment Hind: 52€ (enne: 66€)

Mänd Must Õlitatud 60

Männi unikaalne muster on natuke näha läbi selle läbipaistva õliviimistluse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Musta värvi männist mööblit ei soovita me otsese kuuma päikese käes kasutamiseks. Hind: 52€ (enne: 66€)

Mänd Hall Õlitatud 60

Männi unikaalne muster on natuke näha läbi selle läbipaistva õliviimistluse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Hind: 52€ (enne: 66€)

Lehis 60

Tõeline Siberi lehis - unikaalne materjal, mis sobib välitingimustes kasutamiseks kogu aasta vältel. Puit muutub aja pikku naturaalselt hallikaks ning ei vaja õlitamist. Lehisel on hea ilma- ja niiskustaluvus. Hind: 63€ (enne: 79€)

Tamm Õlitatud 60

Tugev tamm on äratuntav juba puhtalt oma kaalu poolest. See on puitude kuningas. Sobib hästi kasutamiseks hotellides ja restoranides või kohtades, kus seda kasutatakse tihti. Soovitame kasutada pigem sisetingimustes, kuna Tamm ei talu märjaks saamist ega kuuma temperatuuri. Hind: 103€ (enne: 129
€)

Ostmiseks või hinnapakkumise saamiseks
võta meiega ühendust