Lilli

Lillit saab kasutada EcoChairi kõrval lauana, kuid sobib ka istumiseks või jalgade toetamiseks. Saadaval kõikides samades viimistlustes kui EcoChair.

Lepp Naturaalne

Ilma viimistluseta lepp sobib kasutamiseks sisetingimustes kuivas kohas. Võib katta viimistlusega, et see sobituks sinu terrassi või saunaga. Lepp sobib väga hästi saunas kasutamiseks. Hind: 43€ (enne: 54€)

Lepp Õlitatud

Klassikaline valik! Imeliselt punakas ja selge puit. Puidule iseäralikud värvid annavad sellele isikupärase välimuse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Talub hästi kõrgeid temperatuure. Hind: 43€ (enne: 54€)

Lepp Must

Sobib hästi klaasitud rõdudele ja päikeserohketesse kohtadesse. Talub kõrgeid temperatuure ja on seetõttu parim valik, kui otsite tumedat mööblit väljakutsuvasse keskkonda. Hind: 43€ (enne: 54€)

Saar Pruun

Sobib hästi klaasitud rõdudele ja päikeserohketesse kohtadesse. Talub kõrgeid temperatuure ja on seetõttu parim valik, kui otsite tumedat mööblit väljakutsuvasse keskkonda. Hind: 54€ (enne: 67€)

Saar Hall

Uhke ja vastupidav puit. Materjali tugevuse tõttu sobib hästi näiteks restoranidesse, hotellidesse ja kohtadesse, kus neid kasutatakse väga tihti. Hind: 54€ (enne: 67€)

Kask Helepruun

Uhke ja vastupidav puit. Materjali tugevuse tõttu sobib hästi näiteks restoranidesse, hotellidesse ja kohtadesse, kus neid kasutatakse väga tihti. Hind: 43€ (enne: 54€)

Kask Valge (värvitud)

Kui eelistad valget mööblit. Vastupidav ja tugev kask, mis on värvitud 3 kihi värviga. Täielikult valge pind, läbi mille pole näha puidu mustrit. Sobib sisetingimustes ja varjulises kohas kasutamiseks Hind: 63€ (enne: 79€)

Lehis Naturaalne

Tõeline Siberi lehis - unikaalne materjal, mis sobib välitingimustes kasutamiseks kogu aasta vältel. Puit muutub aja pikku naturaalselt hallikaks ning ei vaja õlitamist. Lehisel on hea ilma- ja niiskustaluvus. Hind: 54€ (enne: 67€)

Mänd Pruun

Männi unikaalne muster on natuke näha läbi selle läbipaistva õliviimistluse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Hind: 43€ (enne: 54€)

Mänd Must

Männi unikaalne muster on natuke näha läbi selle läbipaistva õliviimistluse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Musta värvi männist mööblit ei soovita me otsese kuuma päikese käes kasutamiseks. Hind: 43€ (enne: 54€)

Mänd Hall

Männi unikaalne muster on natuke näha läbi selle läbipaistva õliviimistluse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Hind: 43€ (enne: 54€)

Mänd Valge (õlitatud)

Männi unikaalne muster on natuke näha läbi selle läbipaistva õliviimistluse. Sobib kasutamiseks sees ja väljas. Hind: 43€ (enne: 54€)

Tamm

Tugev tamm on äratuntav juba puhtalt oma kaalu poolest. See on puitude kuningas. Sobib hästi kasutamiseks hotellides ja restoranides või kohtades, kus seda kasutatakse tihti. Soovitame kasutada pigem sisetingimustes, kuna Tamm ei talu märjaks saamist ega kuuma temperatuuri.  Hind: 85€ (enne: 106€)

Ostmiseks või hinnapakkumise saamiseks
võta meiega ühendust