Kontakt

SAAME TUTTAVAKS

Võta meiega ühendust

Oleme teie avameelseks ja proaktiivseks partneriks kogu protsessi käigus. Võtke meiega ühendust ning planeerime sobivate tööde teostuse võimalikult praktilisel viisil.

Kirjuta meile

info@hoov24.ee

Helista meile

+372 5557 0943

Hoov24 OÜ

Saada meile sõnum

Ootame põnevusega uusi projekte. Ära jäta võimalust kasutamata ning saame tuttavaks.

Hoov24.ee

Hoov24 on 15-aastase kogemusega moderne haljastusfirma, mis keskendub kivitöödele (tänavakivi paigaldus, kivisillutised, äärekivide paigaldus, killustikaluste ehitus), rajatistele, terrassidele, piirdeaedadele, üldhaljastusele ja muru rajamisele, siirdemuru paigaldusele, purskkaevudele (ja ka teistele dekoratsioonidele) ning istutusalade rajamisele.

Lisaks aiatöödele on meie kaudu võimalik tellida endale ka stiilne aiamööbel ja dekoratsioonid. Pakume üle 50 erineva lahenduse, mille hulgast leiad kindlasti meelepärase variandi.

Meie kvaliteetne teenus on ausalt hinnastatud. Oleme teile mõttekaaslaseks kogu projekti ulatuses. Pakume terviklahendusi alates visioonist kuni hooajalise hooldamiseni, kuid täidame hea meelega ka pisemad soovid. Suudame koostöös spetsialistidega teostada ka kõige keerulisemaid ideesid. 

Koostöö alustamiseks võta meiega ühendust kodulehe vormi kaudu või kirjuta meile info@hoov24.ee. Kiirete küsimuste puhul võite helistada telefoninumbril +372 5557 0943