Kuppelhooned

PILKUPÜÜDEV KLAASIST EHITIS

Kuppelhooned

Aitame tellida ja paigaldada põnevaid kuppelhooneid. Vineerist hooned on saadaval 11.5 m2, 9m2 ja 5.8m2 pindalaga ning erinevate värvilahendustega. Kuppelhoone sisse saame ehitada sauna, vaba aja veetmise ruumi, kasvuhoone või muu põneva, mille järele huvi on.

Kattematerjalid: Karastatud klaas 4-6mm (Kirgas, pronks või hall toon) või Ilmastikukindel vineer 6.5 – 9mm.

Sokkel: Laudis vastavalt värvitoonile. Kasvuhoone puhul klaas.
Hoone karkass: Niiskuskindel vineer. Töödeldud kliendile sobilikus toonis.
Lisad: Päikesekütte ja ventilatsiooni paneel (k.a. USB pesad voolu jaoks); Automaatselt avanev tuulutusluuk; Terrassilauast põrand koos raamiga; Kasvukastid ja automaatsed kastmislahendused.

Omanäoline konstruktsioon on põhjamaisele kliimale vastupidav – talub rohket lund, tormi ja ka kõrvetavat päikest. Kõrges ruumikas kuppelhoones on puhas rõõm veeta vaba aega või askeldadad taimedega.

Hoonete suurused

Sõltuvalt kupli suurusele anname omaltpoolt soovitused, milleks võiks kuppelhoonesid rajada:

11,5 ruutmeetrit: Grillmaja, lehtla, kuppelkasvuhoone, kämping, saun, kuur ja muu sarnane.

9 ruutmeetrit: Grillmaja, lehtla, kuppelkasvuhoone, kämping, saun, kuur ja muu sarnane.

2,5 – 4 ruutmeetrit: Mängumaja lastele.

 

Kattematerjalid: 

Karastatud klaas (kirgas, pronks, hall) või ilmastikukindel vineer. 

Karkassi viimistleme vastavalt kliendi soovile keskkonnale sõbraliku värviga. Saadaval on kõik RAL värvikataloogi toonid.

 

Saun

Tegemist on kuppelstiilis valmistatud hoonega, mille pindala on 6,8m2 ja läbimõõt 3,2m. 

Soojustusmaterjalina kasutame PUR vahtu. Hoone seinad ja lagi sisaldavad soojustust 80mm ja põrand 100mm, mis tagab hoone soojustuse. Katuse osa on kaetud bituumen sindliga. Sokkel on vastavalt kliendi soovile võimalik värvida laudisega. Hoonel on 2 viisnurga kujulist akent ja klaasuks.

 

Leiliruumi seinas on lepapuust voodrilaud, mis töödeldud saunaõliga. Õli toob puidu mustri kenasti nähtavale ja seda on ka lihtne hooldada. Põrandale saame ehitada kas laudise või keraamilise plaadi. Leiliruumi kaunistab HUUM keris, mida on võimalik juhtida nutitelefoni abil.

 

Sauna eesruum

Klaasist hoone, mida omakorda katab väga pilkupüüdev peegelkile, on ühendatud leiliruumiga. Peegelkile peegeldab hoone sisesoojust klaasi pinnalt tagasi ning hoiab sisemuse privaatsena. Hoone sokkel ja põrand on soojustatud PUR vahuga (80mm). Küttekehadena on võimalus paigaldada infrapunakiirgur või väike kamin.
 

 

Hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust